Map

Office, 66m²
gradsko naselje Surčin, str. Vidovdanska ulica (15 km to the city centre)
On map
112 200 €
1 700 €/m²
Property Details
- Object code12103595
- DirectionSurčin
- Property Size66 m²
- Vidovdanska ulica
- Object code 12103595