Layout
Map

3-room non-residential apartments, 53.31m², 2/3 floor
Belgrade, str. Sloga ulica
On map
193 515 €
3 630 €/m²
Description
Edited: 08.04.26
Stan u pretprodaji u modernoj i visokokvalitetnoj zgradi sa devet stanova.
Lokacija - jednosmerna ulica Sloga, blizu Bogoslovije i OFK stadiona.
Projekat su radile nagrađivane arhitekte i dizajneri, a radove će izvoditi tim izvođača sa dugogodišnim iskustvom.
Smart home sistem po želji kupca, energetski pasoš, visokokvalitetni materijali - aluminijumska stolarija sa termo prekidom, termo i aku blokovi, termo i zvučna izolacija premium kvaliteta, keramika prve klase, Tarket laminatni parket ili laminatni parket sličnog kvaliteta drugog proizvođača, namenjen za podno grejanje, podno grejanje pomoću sistema vazduh-voda ili kotla, konzolne WC šolje, luksuzna sanitarija i moderni prekidači su samo neke od dodatnih pogodnosti.
Stan je orijentisan ka dvorišnoj strani zgrade, sa pogledom ka Dunavu i Panonskoj niziji, što mu daje poseban šarm.
Trosoban po strukturi, svetao i jako funkcionalan. Cena je prikazana sa PDV-om. Za kupce prvog stana moguć je povrat PDV-a.
Stan se može uzeti na kredit sa 20% učešća, a postoji i opcija faznog plaćanja u toku gradnje, za keš kupce.
Kupcima je dostupno i garažno mesto na autolift dizalici, a u zavisnosti od položaja cena je od 14000 do 18000 + PDV.
Za svaku preporuku.
Квартира на предварительной продаже в современном и высококачественном здании с девятью квартирами.
Расположение - односторонняя улица Слога, рядом с Богословией и стадионом ОФК.
Проект был разработан награжденными архитекторами и дизайнерами, а строительные работы будут выполняться командой подрядчиков с многолетним опытом.