Layout
Map

4-room flat, 111.53m², 3/3 floor
Belgrade, str. Surčinska ulica
On map
278 825 €
2 500 €/m²
Description
Edited: 08.04.26
Stan površine 111.53 m² nalazi se na trećem spratu moderne stambene novogradnje u mirnom i rastućem delu opštine Novi Beograd – Ledine. Ovaj četvorosoban, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan stan idealan je za veće porodice ili za sve koji žele udoban i kvalitetan životni prostor.
Stan obuhvata veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri komforne spavaće sobe, moderno opremljeno kupatilo, dodatni toalet i funkcionalne komunikacione površine. Korišćeni su visokokvalitetni materijali — PVC stolarija sa troslojnim staklom, hrastov parket, premium keramika, protivklizne spoljašnje pločice i sigurnosna ulazna vrata — što obezbeđuje dugotrajnost, udobnost i energetsku efikasnost.
Zgrada je projektovana kao nisko-spratnica P+3, sa podzemnom garažom u dva nivoa i liftom koji povezuje sve etaže. Lokacija garantuje mirno i porodično okruženje, uz odličnu saobraćajnu povezanost sa Novim Beogradom i ostalim važnim delovima grada. Završetak izgradnje planiran je za kraj 2026. godine.
Parking mesto se kupuje posebno, po ceni od 17.000 € + PDV.
Posrednička naknada naplaćuje se u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Квартира площадью 111.53 м² расположена на третьем этаже современного жилого комплекса в спокойном и развивающемся районе Нови-Београд — Ледине. Эта четырёхкомнатная, просторная и функционально организованная квартира идеально подходит для большой семьи или для тех, кто предпочитает комфортное и качественное жилое пространство.