Layout
Map

2-room flat, 52m², 2/3 floor
Belgrade, str. Ulica Živka Davidovića
On map
161 000 €
3 096 €/m²
Description
Edited: 19.11.25
Prodaje se svetao i funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život ili kao investicija. Mikrolokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, a u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice i svi sadržaji potrebni za udoban svakodnevni život.
Struktura stana:
Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Raspored prostorija je praktičan i funkcionalan, bez gubitka prostora.
Dodatne pogodnosti:
-Slobodan parking u dvorištu zgrade
-Niski mesečni troškovi
-Renovirano kupatilo
-Zamenjene elektro i vodovodne instalacije
-Hoblovan parket
-Kvalitetna PVC stolarija (Rehau)
Stan je održavan, ne zahteva velika ulaganja. Idealna prilika za one koji žele da kupe stan u uređenom i mirnom kraju, a pritom ostanu dobro povezani sa ostatkom grada.
Posrednička naknada je u skladu sa opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Продается светлая и хорошо организованная двухспальная квартира в тихом районе города, идеально подходящая для семейной жизни или инвестиций. Микрорайон прекрасно связан с другими частями города, рядом находятся школы, детские сады, магазины и вся необходимая инфраструктура для комфортной жизни.
Планировка квартиры:
Гостиная, объединённая с кухней и обеденной зоной, две спальни, ванная комната, терраса и кладовая. Пространство используется рационально, без ненужных коридоров и потери площади.
Дополнительные преимущества: