Layout
Map

4-room flat, 69m², 4/4 floor
Belgrade, str. Bulevar Arsenija Čarnojevića
On map
208 800 €
3 026 €/m²
Description
Edited: 03.12.25
3.5-soban stan od 72 m² u Bloku 37, na Bulevaru Arsenija Čarnojevića, po ceni od 208.800 €. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma svetao: poseduje tri spavaće sobe, komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, moderno opremljeno kupatilo, dodatni toalet i terasu. Idealno organizovan za porodično stanovanje. Zgrada je održavana, sa liftom i uređenim okruženjem, u neposrednoj blizini stajališta gradskog prevoza, škola, vrtića, tržnih centara i zelenih površina. Odlična lokacija u jednom od najtraženijih blokova na Novom Beogradu.
Роскошная 3,5-комнатная квартира площадью 72 м² в Блоку 37, на бульваре Арсения Чарноевича, по цене 208 800 €. Квартира очень светлая и функционально распланирована: включает три спальни, просторную гостиную с обеденной зоной, отдельную кухню, современно оборудованную ванную комнату, дополнительный туалет и террасу. Отлично подходит для семейного проживания. Здание ухоженное, с лифтом и благоустроенной околиной, в непосредственной близости от остановок городского транспорта, школ, детских садов, торговых центров и зеленых зон. Прекрасная локация в одном из самых востребованных блоков Нового Белграда.
More about the district Novi BeogradProperty Details
- Object code12018804
- Property Size69 m²
- RenovationModern renovation
- Floor/Number of floors4 out of 4
- Wall materialБлочные
Real estate specialist
- Main
- Apartments
- Multi-room apartments
- Novi Beograd
- Bulevar Arsenija Čarnojevića
- Object code 12018804