Layout
Map

3-room non-residential apartments, 87.22m², 2/2 floor
Expedited deal
Belgrade, str. Ulica Kružni put
On map
140 000 €
1 605 €/m²
Description
Edited: 08.04.26
NA PRODAJU – Moderan stambeni kompleks u naselju Belo Polje, Obrenovac
Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni kompleks projektovan sa ciljem da obezbedi udoban, funkcionalan i kvalitetan dom za sve generacije. Savremen arhitektonski izraz, racionalna kvadratura i visok nivo komfora čine ovaj kompleks idealnim mestom za porodičan život.
Lokacija
Kompleks se nalazi u mirnom i porodičnom naselju Belo Polje, u opštini Obrenovac, na samo nekoliko minuta od Beograda. U neposrednoj blizini nalaze se ključni sadržaji neophodni za svakodnevni život:
Obdanište: 700 m
Osnovna škola: 1.1 km
Supermarket: 800 m
Tržni centar: 3 km
Dom zdravlja: 1.8 km
Pošta: 1.2 km
Izletište Zabran: 5 km
Aerodrom: 25 min
Industrijska zona Dobanovci: 20 min
Univerzitet: 30 min
Struktura kompleksa
Ukupno 8 stambenih jedinica raspoređenih u dve lamele:
Lamela 1 – 4 stana
Lamela 2 – 4 stana
Na otvorenom delu parcele dostupno je:
8 parking mesta
Igralište za decu
Uređeno zelenilo (pripada prizemnim stanovima)
✨ Materijali i oprema vrhunskog kvaliteta
PVC stolarija (antracit-bela), nemački profili sa trostrukim staklom
Podno grejanje
Električne roletne
Troslojni tarket 14 mm
Premium keramika i sanitarije (Grohe vodokotlić, niskošumne cevi)
Sigurnosna ulazna vrata
Unutrašnja drvena/sobna vrata – beli medijapan
Video nadzor
Paterno uređenje – kombinacija pločnika i zelenih površina
Prednosti kompleksa
✔ Visok energetski kvalitet
✔ Porodična, mirna lokacija
✔ Blizina škola, vrtića i rekreativnih sadržaja