Map

2-room non-residential apartments, 53.8m², 3/4 floor
Expedited deal
Belgrade, str. Ljubljanska ulica
On map
210 000 €
3 903 €/m²
Description
Edited: 13.02.26
ID - 12166446
Prodaje se predivan, potpuno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bulbuder, opština Zvezdara.
Cena: 210.000 €
U cenu je uključeno i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade!
Osnovne informacije:
-Uknjižen 1/1 na 50 m²
-Stvarna površina: 53,8 m²
-1. sprat od 4
-Zgrada iz 2009. godine
-Ukupno 12 stanova u zgradi
-Kupovina moguća za keš i kreditne kupce
-Stan je kompletno renoviran pre 2 godine:
-Centralno grejanje
-Inverter klima ❄️
-Protočni bojler 21 kW
-Terasa potpuno renovirana
-Dvostrano orijentisan
-Okrenut ka dvorištu – mir i tišina tokom celog dana i noći
Troškovi:
-Održavanje zgrade: oko 700 din/mesečno
-Infostan: oko 4.000 din leti, oko 10.000 din zimi
Stan se prodaje prazan, ali ostaje:
✔️ Ugradna kuhinja sa belom tehnikom (osim frižidera)
✔️ Veliki ugradni plakar u spavaćoj sobi
✔️ Ugradni plakari u hodniku i kupatilu
Odlična prilika za miran porodičan život ili sigurnu investiciju na traženoj lokaciji! ????
Za više informacija i zakazivanje gledanja – pozovite!
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Продаётся прекрасная, полностью отремонтированная двухкомнатная квартира в отличной локации — Бульбудер, муниципалитет Звездара.
Цена: 210 000 €
В стоимость также входит крытое парковочное место во дворе здания!
Основная информация:
-Оформлена в собственность 1/1 на 50 м²
-Фактическая площадь: 53,8 м²
-1-й этаж из 4
-Дом 2009 года постройки
-Всего 12 квартир в здании