Map

1-room flat, 38.75m², 1 floor
Belgrade, str. Ulica Svetozara Miletića
On map
81 900 €
2 114 €/m²
Property Details
- Object code12150848
- Property Size38.75 m²
- RenovationRough finish
Real estate specialist
- Main
- Apartments
- 1 bedroom apartments
- Ulica Svetozara Miletića
- Object code 12150848