Map

Land plots, 8.93 acre
Staro sajmište, Novi Beograd
On map
900 000 €
100 784 €/acre
Description
Edited: 20.05.26
Na prodaju izvanredan plac površine 893m² na jednoj od najperspektivnijih lokacija u Beogradu – Blok 18, Staro sajmište, u ulici Sadika Ramiza.
Ono što ovaj plac izdvaja od drugih jeste činjenica da ima izlaz na dve ulice, što pruža dodatne mogućnosti za buduću izgradnju, organizaciju prostora i investicioni potencijal.
Područje Bloka 18 prepoznato je kao jedna od najznačajnijih razvojnih zona grada, a prema planovima i projektima za budući razvoj ovog dela Beograda predviđena je realizacija projekta „Beograd na vodi 2“. Trenutno ne postoji usvojen plan detaljne regulacije, ali upravo zbog planiranog razvoja lokacije ovaj plac predstavlja izuzetnu investicionu priliku, sa velikim potencijalom rasta vrednosti u narednim godinama.
Dodatnu vrednost placu daju i postojeći objekti na parceli:
tri odvojene dvosobne stambene jedinice
garaža
Nekretnina je idealna kako za investitore i buduću gradnju, tako i za kupce koji žele odličnu lokaciju sa velikim dugoročnim potencijalom.
Retka prilika na tržištu u jednom od najperspektivnijih delova Beograda.
Участок в отличной локации — Блок 18, Старо-Саймиште, улица Садика Рамиза
Продаётся отличный участок площадью 893 м² в одном из самых перспективных районов Белграда — Блок 18, Старо-Саймиште, улица Садика Рамиза.
Главное преимущество участка — выход на две улицы, что открывает дополнительные возможности для будущего строительства, организации пространства и инвестиционного развития.
Блок 18 считается одной из важнейших зон будущего развития города. Согласно проектам и планам развития этой части Белграда, здесь предусмотрена реализация проекта «Белград на воде 2». На данный момент детальный план регулирования ещё не утверждён, однако именно благодаря перспективному развитию района этот участок представляет собой отличную инвестиционную возможность с большим потенциалом роста стоимости в ближайшие годы.