Планировка
Карта

Студия, 32.25м², 1/3 этаж
Belgrade, ул. Primorska ulica
На карте
129 000 €
4 000 €/м²
Описание
Изменено: 07.04.26
Na prodaju moderna garsonjera u izgradnji, smeštena na odličnoj lokaciji u srcu Hadžipopovca, u mirnoj ulici Primorska. Zgrada sa malim brojem stanova pruža privatnost, udobnost i kvalitetan životni prostor.
Stan se nalazi u prizemlju i ima funkcionalan raspored, idealan za moderan način života. Pogodan je kako za pojedince i studente, tako i za investitore koji traže siguran prihod od izdavanja.
Prednosti lokacije:
U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, osnovna škola, stanice gradskog prevoza i svi sadržaji potrebni za praktičan i komforan život.
Tiha ulica, a odlično povezana sa svim delovima grada.
Dodatne pogodnosti:
Etažno grejanje (EG)
Lift
Telefon i interfon
Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 30.000 € + PDV
Informacije o gradnji:
Cena stana ne uključuje PDV
Rok završetka radova: decembar 2026.
Građevinska dozvola uredna.
Продаётся современная квартира-студия в новостройке, расположенная в самом сердце района Хаджипоповац, на тихой улице Приморска. Дом с небольшим количеством квартир обеспечивает уединение, комфорт и высокий уровень жизни.
Квартира находится на первом этаже, с удобной планировкой, идеально подходящей для современного образа жизни. Отличный вариант для студентов, молодых специалистов или инвесторов, которые ищут надёжный доход от аренды.
Преимущества локации:
Рядом находятся детский сад, начальная школа, остановки городского транспорта и все необходимые объекты инфраструктуры.
Тихий район, при этом отлично связанный с другими частями города.