Планировка
Карта

3-комн. квартира, 63.31м², 1/3 этаж
Belgrade, ул. Surčinska ulica
На карте
158 275 €
2 500 €/м²
Описание
Изменено: 08.04.26
Trosoban stan površine 63.31 m² nalazi se na prvom spratu moderne stambene novogradnje u mirnom i rastućem delu opštine Novi Beograd – Ledine. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor, uz odličnu osvetljenost i prijatan ambijent.
Raspored uključuje prostranu dnevnu zonu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe optimalnih dimenzija, moderno kupatilo i funkcionalne komunikacione površine. Kvalitetna PVC stolarija sa troslojnim staklom, hrastov parket, prvoklasna keramika, protivklizne pločice na spoljnim površinama, sigurnosna ulazna vrata i visoki standardi gradnje obezbeđuju udobnost i energetsku efikasnost.
Zgrada je projektovana kao nisko-spratnica P+3, sa podzemnom garažom u dva nivoa i liftom koji povezuje sve etaže. Lokacija omogućava mirno porodično okruženje uz odličnu saobraćajnu povezanost ka Novom Beogradu i ključnim gradskim zonama. Rok završetka izgradnje je kraj 2026. godine.
Parking mesto se kupuje posebno, po ceni od 17.000 € + PDV.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Трёхкомнатная квартира площадью 63.31 м² расположена на первом этаже современного жилого комплекса в спокойном и развивающемся районе Нови-Београд — Ледине. Планировка продумана таким образом, чтобы обеспечить максимальный комфорт, функциональность и естественное освещение.
Квартира включает просторную гостиную с кухней и столовой зоной, две спальни оптимальных размеров, современную ванную комнату и удобные коммуникационные площади. Качественные ПВХ-профили с тройным остеклением, дубовый паркет, высококлассная керамическая плитка, противоскользящие покрытия на наружных поверхностях, усиленная входная дверь и современные строительные стандарты обеспечивают долговечность и энергоэффективность.