Планировка
Карта

3-комн. квартира, 64.65м², 1/3 этаж
Belgrade, ул. Surčinska ulica
На карте
161 625 €
2 500 €/м²
Описание
Изменено: 08.04.26
Trosoban stan površine 64.65 m² nalazi se na prvom spratu moderne stambene novogradnje u mirnom i rastućem delu opštine Novi Beograd – Ledine. Stan je projektovan tako da pruži visok nivo komfora i funkcionalnosti, uz odlično prirodno osvetljenje i prijatan ambijent.
Raspored obuhvata komfornu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe pravilnih dimenzija, moderno uređen kupatilni prostor i dobro organizovane komunikacione površine. Kvalitetna PVC stolarija sa troslojnim staklom, hrastov parket, vrhunska keramika, protivklizne pločice na spoljnim površinama, sigurnosna ulazna vrata i savremeni standardi gradnje obezbeđuju udobnost, energetsku efikasnost i dugotrajnost.
Zgrada je projektovana kao nisko-spratnica P+3, sa podzemnom garažom u dva nivoa i liftom koji povezuje sve etaže. Lokacija pruža mirno porodično okruženje uz odličnu saobraćajnu povezanost ka Novom Beogradu i glavnim gradskim zonama. Rok završetka izgradnje je kraj 2026. godine.
Parking mesto se kupuje posebno, po ceni od 17.000 € + PDV.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Трёхкомнатная квартира площадью 64.65 м² расположена на первом этаже современного жилого комплекса в спокойном и развивающемся районе Нови-Београд — Ледине. Квартира спроектирована таким образом, чтобы обеспечить высокий уровень комфорта, функциональности и естественного освещения.
Планировка включает просторную гостиную с кухней и обеденной зоной, две спальни правильных пропорций, современную ванную комнату и удобно организованные коммуникационные площади. Качественные ПВХ-профили с тройным остеклением, дубовый паркет, премиальная керамика, противоскользящие покрытия на наружных поверхностях, усиленная входная дверь и современные строительные стандарты обеспечивают долговечность и энергоэффективность.