Планировка
Карта

3-комн. квартира, 85.77м², 3/3 этаж
Belgrade, ул. Surčinska ulica
На карте
214 425 €
2 500 €/м²
Описание
Изменено: 08.04.26
Trosoban stan površine 85.77 m² nalazi se na trećem spratu moderne stambene novogradnje u mirnom i rastućem delu opštine Novi Beograd – Ledine. Ovaj prostran i funkcionalno organizovan stan pruža visok nivo udobnosti i idealan je za porodičan život ili za sve koji žele kvalitetan i komforan prostor.
Stan obuhvata veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve komforne spavaće sobe, moderno opremljeno kupatilo i funkcionalne komunikacione površine. Ugradnja kvalitetne PVC stolarije sa troslojnim staklom, hrastovog parketa, premium keramike, protivkliznih spoljašnjih pločica i sigurnosnih ulaznih vrata obezbeđuje dugotrajnost, energetsku efikasnost i prijatan ambijent.
Zgrada je projektovana kao nisko-spratnica P+3, sa podzemnom garažom u dva nivoa i liftom koji povezuje sve etaže. Lokacija pruža mirno i porodično okruženje, uz odličnu saobraćajnu povezanost sa Novim Beogradom i ostalim važnim gradskim zonama. Rok završetka izgradnje je kraj 2026. godine.
Parking mesto se kupuje posebno, po ceni od 17.000 € + PDV.
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja posrednika kompanije "Etagi com" d.o.o.
Трёхкомнатная квартира площадью 85.77 м² расположена на третьем этаже современного жилого комплекса в спокойном и развивающемся районе Нови-Београд — Ледине. Эта просторная и функциональная квартира предлагает высокий уровень комфорта и подходит для семейной жизни или для тех, кто предпочитает качественное и удобное пространство.