Планировка
Карта

3-комн. квартира, 63м², 1/2 этаж
Belgrade, ул. Pregrevica ulica (14 км до центра)
На карте
239 000 €
3 794 €/м²
Описание
Изменено: 07.04.26
PRESTIŽNA LOKACIJA – LUKSUZ, STIL I OAZA MIRA NA DUNAVU
U blizini Milenijumske kule, u jednoj od najlepših ulica u Zemunu, u ponudi je jedinstven 3.0 stan od 63m2 sa prostranim, pažljivo uredjenim dvorištem koje pruža potpunu intimu i ambijent za uživanje tokom cele godine.
Glavne karakteristike stana:
- Ekskluzivno uredjeno dvorište sa natkrivenim lounge delom sa bambusovim drvećem, ambijentalnim vodopadima, zonom za roštilj, druženje
- Otvoren pogled na Dunav – dvorište kao i obe, dvorišno orijentisane terase sa mirnom i zelenom pozadinom
- Open space koncept – moderan dnevni boravak, kuhinja i trpezarija sa direktnim izlazom na terasu
- Dve spavaće sobe – od kojih jedna ima svoju privatnu terasu
- Kupatilo opremljeno najkvalitetnijim materijalima i modernim detaljima
- Podno grejanje, vrhunska keramika, izuzetno kvalitetna stolarija i vrata od punog drveta radjena po meri, uvozna i premium klase
Stan odiše stilom, luksuzom i komforom, a ekskluzivno dvorište čini ga potpuno jedinstvenim na tržištu.
Idealna prilika – kako zbog prestižne lokacije i fenomenanog pogleda na Dunav, tako i zbog izuzetno pristupačne cene za ovakav kvalitet i dizajn stana sa velikom uredjenom zelenom oazom dvorišta neposredno uz Dunav.
Luksuz koji se ne propušta.
Za sve koji traže mir, eleganciju i premium životni prostor – ova nekretnina je pravo mesto !
Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja kompanije Etagi doo.
Рядом с Миллениумской башней, в одной из самых красивых улиц Земунa, предлагается уникальная 3-комнатная квартира площадью 63 м² с просторным, тщательно благоустроенным двором, который обеспечивает полный комфорт, приватность и атмосферу для отдыха в любое время года.