Планировка
Карта

2-комн. квартира, 40м², 2/5 этаж
Belgrade, ул. Milutina Čolićaa ulica
На карте
126 000 €
3 150 €/м²
Описание
Изменено: 07.04.26
Prodaje se stan u novogradnji u izgradnji na veoma traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Aviv Parka.
Stan je strukturno dvosoban, s tim sto je dnevni boravak povezan sa kuhinjom I trpezarijom. Poseduje kupatilo lepe veličine i terasu.
Sama zgrada se nalazi u najlepšem delu Uciteljskog naselja, u neposrednoj blizini Aviv Parka, udaljena je svega 15 min vožnje od centra grada i okružena je kompletnom infrastrukturom koja zadovoljava sve potrebe stanovnika ovog kraja.Zgrada se radi po svim standardima koji garantuju energetsku efikasnost prvog razreda. Sto se tice materijala i opreme koja ce se koristiti u stanovima, možete videti ponudu i eventualno se oko detalja dogovoriti sa investitorom.
Garažno mesto se moze kupiti po ceni od 20000€ + PDV
Cene stanova su izražene bez PDVa koji iznosi 10% od cene.
Kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDVa.
Planirani završetak radova je Decembar 2026 godine.
Продается квартира в новостройке на стадии строительства в очень востребованном районе, в непосредственной близости от Aviv Park.
Квартира по структуре двухкомнатная, при этом гостиная объединена с кухней и столовой. В квартире есть просторная ванная комната и терраса.
Само здание расположено в самой красивой части района Učiteljsko naselje, рядом с Aviv Park. Оно находится всего в 15 минутах езды от центра города и окружено полной инфраструктурой, которая удовлетворяет все потребности жителей этого района.
Здание строится в соответствии со всеми стандартами, которые гарантируют первый класс энергоэффективности. Что касается материалов и оборудования, которые будут использоваться в квартирах, вы можете ознакомиться с предложением и при необходимости обсудить детали непосредственно с инвестором.