Plan
Mapa

3-sob. stan, 57m², 1/2 sprat
Belgrade, ul. Pregrevica ulica (14 km do centra)
Na mapi
205 000 €
3 596 €/m²
Opis
Promenjeno je: 07.04.26
U jednoj od najlepših i najtraženijih ulica u srcu Zemuna, u ponudi je jedinstven 2.5 stan od 57m2 sa prostranim, pažljivo uredjenim dvorištem koje pruža potpunu intimu i ambijent za uživanje tokom cele godine.
Glavne karakteristike stana:
- Ekskluzivno uredjeno dvorište sa natkrivenim lounge delom sa bambusovim drvećem, ambijentalnim vodopadima, zonom za roštilj, druženje
- Otvoren pogled na Dunav – dvorište sa mirnom i zelenom oazom
- Moderan dnevni boravak sa izlazom u dvorište
- Kvalitetno opremljena kuhinja sa trpezarijom
- Spavaća soba sa prostorijom pretvorenom u garderober
- Radna soba kao sastavni deo dnevnog boravka, ali sa mogućnošću jednostavne adaptacije u odvojenu sobu
- Kupatilo opremljeno najkvalitetnijim materijalima i modernim detaljima
- Podno grejanje, vrhunska keramika, izuzetno kvalitetna stolarija i vrata od punog drveta radjena po meri, uvozna i premium klase
Stan odiše stilom, luksuzom i komforom, a ekskluzivno dvorište čini ga potpuno jedinstvenim na tržištu.
Idealna prilika – kako zbog prestižne lokacije i fenomenanog pogleda na Dunav, tako i zbog izuzetno pristupačne cene za ovakav kvalitet i dizajn stana sa velikom uredjenom zelenom oazom dvorišta neposredno uz Dunav.
Luksuz koji se ne propušta.
Za sve koji traže mir, eleganciju i premium životni prostor, a po izuzetno pristupačnoj ceni – ova nekretnina je pravo mesto !
В одной из самых красивых и востребованных улиц в сердце Земуна предлагается уникальная 2,5-комнатная квартира площадью 57 м² с просторным, тщательно благоустроенным двором, который обеспечивает полную приватность и атмосферу для отдыха в течение всего года.