Mapa

4-sob. stan, 104.86m², 7 sprat
Belgrade, ul. Višegradska ulica
Na mapi
265 000 €
2 527 €/m²
Karakteristike
- Kod objekta12137480
- Ukupna površina104.86 m²
- Površina kuhinje8 m²
- RenoviranjeKozmetičko renoviranje
Specijalista za nekretnine
- Glavna
- Stanovi
- Višesobni stanovi
- Savski venac
- Višegradska ulica
- Kod objekta 12137480