Mapa

2-sob. stan, 53.31m², 2 sprat
Belgrade, ul. Ulica Svetozara Miletića
Na mapi
101 300 €
1 900 €/m²
Karakteristike
- Kod objekta12150786
- Ukupna površina53.31 m²
- RenoviranjeGruba završna obrada
Specijalista za nekretnine
- Glavna
- Stanovi
- Dvosobni stanovi stanovi
- Ulica Svetozara Miletića
- Kod objekta 12150786