Mapa

2-sob. stan, 42m², 1 sprat
Belgrade, ul. Ulica gospodara Vučića
Na mapi
194 000 €
4 619 €/m²
Karakteristike
- Kod objekta12151033
- Ukupna površina42 m²
- RenoviranjeSavremeno renoviranje
Specijalista za nekretnine
- Glavna
- Stanovi
- Dvosobni stanovi stanovi
- Zvezdara
- Ulica gospodara Vučića
- Kod objekta 12151033