Mapa

3-sob. stan, 55m², 1 sprat
Belgrade, ul. Ruzveltova ulica
Na mapi
179 000 €
3 255 €/m²
Opis
Promenjeno je: 11.05.26
U prodaji stan na Hadžipopovcu, nedaleko od TC Zira i svega par minuta od Vukovog spomenika, od 55 m² u prizemlju zgrade.
Raspored prostorija je praktičan i dobro organizovan, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor ili izdavanje.
Grejanje je trenutno na klime.
Orijentisan je ka dvorištu i mirnoj ulici sa slabim saobraćajem, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti.
Jedna od najvećih prednosti je lokacija — širi centar Beograda, sa odličnom povezanošću sa školama, fakultetima, zdravstvenim ustanovama i brojnim linijama gradskog prevoza.
Dobra prilika za kupce koji traže nekretninu sa sigurnim potencijalom.
U sklopu stana dolaze i dva podruma.
Продаётся квартира в районе Хаджипоповац, недалеко от ТЦ «Zira» и всего в нескольких минутах от Вукова памятника. Площадь квартиры — 55 м², она расположена на первом (цокольном) этаже здания.
Планировка помещений практичная и хорошо организованная, что позволяет максимально эффективно использовать пространство. Квартира подходит как для семейного проживания, так и для коммерческого использования или сдачи в аренду.
Отопление в настоящее время осуществляется с помощью кондиционеров. Окна выходят во двор и на тихую улицу с небольшим трафиком, что дополнительно обеспечивает ощущение уединения и спокойствия.
Одним из главных преимуществ является локация — более широкий центр Белграда с отличной доступностью школ, университетов, медицинских учреждений и многочисленных линий общественного транспорта.