Mapa

1-sob.-sob. stan, 30m², 15/23 sprat
План на рате за провизију
Belgrade, ul. Bulevar Vudroa Vilsona
Na mapi
700 €/mes.
Računi za komunalije su uključeni u cenu bez brojila
deposit — 1 €
Period iznajmljivanja — dugi rok
Opis
Promenjeno je: 10.02.26
Izdaje se studio stan u zgradi BW Metropolitan na 15. spratu sa prelepim pogledom na Savu i Brankov most Cena 700€ mesečno + režije 150€
Stan se nalazi u modernoj zgradi BW Metropolitan u okviru kompleksa Beograd na vodi potpuno je namešten i spreman za useljenje Idealan je za jednu osobu ili par
Studio se prostire na oko 30m² poseduje kuhinju sa kompletnom tehnikom ugradne plakare smart TV mašinu za veš brzi internet i klimatizaciju Grejanje je centralno sa dodatnim multi-split klima sistemom
Zgrada ima recepciju i obezbeđenje 24/7 video nadzor i više brzih liftova
Lokacija je vrhunska u neposrednoj blizini reke Savski kej tržni centar Galerija restorani kafići teretane i svi sadržaji potrebni za savremen gradski život
Postoji opcija mesečnog zakupa garažnog mesta, cena 100€
Cena zakupa je 700€ mesečno režije su fiksne i iznose 150€ depozit u visini jedne kirije
Сдается студия в здании BW Metropolitan на 15 этаже с прекрасным видом на реку Саву и мост Бранко Аренда 700€ в месяц + коммунальные 150€
Квартира находится в современном здании BW Metropolitan в составе комплекса Belgrade Waterfront Полностью меблирована и готова к заселению Идеально подходит для одного человека или пары
Площадь студии около 30м² включает полностью оборудованную кухню встроенные шкафы smart TV стиральную машину высокоскоростной интернет и кондиционер Отопление центральное с дополнительной мульти-сплит системой кондиционирования
Здание оснащено круглосуточной охраной и ресепшном видеонаблюдением и несколькими скоростными лифтами
Отличное расположение рядом с набережной Савы торговым центром Галерија ресторанами кафе спортивными залами и всей необходимой городской инфраструктурой
Есть возможность ежемесячной аренды гаражного места, цена — 100 евро.
Аренда 700€ в месяц коммунальные фиксированы и составляют 150€ депозит в размере одной арендной платы
Karakteristike
- Kod objekta12014422
- Ukupna površina30 m²
- RenoviranjeSavremeno renoviranje
- deposit1
- appliancesTelevizor, Mašina za pranje veša, Mikrotalasna, Frižider
Specijalista za nekretnine
- Glavna
- Stanovi
- Jednosobni stanovi
- Beograd na vodi
- Bulevar Vudroa Vilsona
- Kod objekta 12014422