4-sob. stan, 143m², 5/7 sprat
Belgrade, ul. Loznička ulica
Na mapi
643 500 €
4 500 €/m²
Karakteristike
Kod objekta
8569913
Datum završetka gradnje
Zgrada je gotova
housing_class
Standard
Materijal zidova
Блочные
Struktura
4-sobe st.
Površina
143 m2
Sprat
5 od 7
Ulaz
1 ulaz
ул. Лозничка 7-9-11
Све понуде у овом комплексуStan od investitora
„Etaži“ ne povećavaju cenu stana i ne naplaćuju proviziju. Usluge, uključujući pomoć pri dobijanju profitabilne hipoteke, pruža se besplatno
- Cena usluga je besplatna, osim u slučajevima zaključivanja ugovora o uslugama.
Konsultant za novogradnje